Wyprawa rozpoczęta

Data publikacji: Poniedziałek, 29 marzec 2010

Właśnie dobiega końca jej pierwszy dzień. Bardzo długi dzień. Dwa loty, ok. 10 godzin w samolocie, 6 na lotnisku we  Wiedniu. Lot bardzo spokojny i miły - linie Austrian można spokojnie polecić. Natomiast lotnisko to jak relikt z epoki komunizmu.
Tylko zastanawia mnie dlaczego właśnie tam, skoro komunizmu nigdy nie mieli.

I pół dnia w Pekinie. Dzisiaj mam luz - odpoczywam i po prostu chodzę po mieście. Tak aby na nowo poczuć jego klimat.Pogoda nie najlepsza, ale od środy ma się poprawić. Jedzenie kapitalne - już zdążyłem zaliczyć trzy lokalne knajpki i porządnie się najeść. Za kilka juanów.

Miasto zaczyna mi się podobać, ale żeby to stwierdzić to musiałem przyjechać do niego po raz trzeci. Zmienia się w szalonym tempie. To co rok temu było prawie slamsami dziś stanowi turystyczny piękny deptak.

I ludzie - Ci się nie zmieniają - pędzą jak zawsze, ale też jak zawsze uśmiechnięci.

Kazimierz Pawłowski

Mówią o nas

 • Kurs ciekawy, rzetelny, kompetentnie prowadzony. Wykładowcy z dużym doświadczeniem oraz z łatwością przekazu informacji dla kursantów. Gorąco polecam i dziękuję. Szkolenie w KrakowieMarcin Koczara
 • Bylica: pierwsza rzecz, która mnie zaskoczyła to fakt, że samo szkolenie trwało dłużej niż czas określony przy zgłoszeniu, właśnie dłużej. Nikt z niczym nie popędzał kursantów. Było całe mnóstwo przykładów, a więc praktyka...Mariola Drąg

Nasze atuty

 • Ponad400

  Zorganizowanych wyjazdów

 • 10latna rynku

  Podróżujemy z Wami nieprzerwanie od 2006r.

 • Gwarancja jakości

  Podróżujesz z pasją już od pierwszego dnia

 • 20

  20 wyspecjalizowanych przewodników