Karaiby!

Data publikacji: niedziela, 30 październik 2011

 Po wielu cierpieniach i uciążliwym zwiedzaniu dotarliśmy w końcu do wymarzonego Morza Karaibskiego. Zatopieni w wielkim błękicie oddaliśmy się uciechom..

 Szybki skok na Wyspę Kobiet i juz testujemy plazową kuchnię, opartą na rybach, owocach morza i zimnym piwie. Cudowny zachód słońca sprawia, ze postanawiamy się z wyspy juz nigdzie nie ruszać.

 

Za dnia pływamy z maską na rafie. Delektujemy się rajskim krajobrazem, podziwiamy kolorowe podwodne zycie i utwierdzamy się w przekonaniu, ze to właśnie jest nasze miejsce na ziemi! 

W ten błogi nastrój wkrada się powoli tchnienie huraganu Rina. Niebo czernieje, pada intensywny deszcz. To dopiero zapowiedź nadciągającego kataklizmu.

Czas ruszyć na południe. W przepięknym Tulum robimy przerwę na kąpiel w szmaragdowych falach ciepłego morza. Uganiamy się za iguanami i próbujemy odgadnąć ja to było w czasach Majów. 

 

Jedziemy do Belize. Tam okazuje się, ze łodzie nie kursują, a ludzie w większości zostali ewakuowani z wysp. Kroi nam się perspektywa pozostania w Belize City i podziwiania trudnej sytuacji ludzi ledwo wiązących koniec z końcem.

Na szczęscie Rina zmierza prosto na północ i popołudniową łódką, z której wysiedli uciekinierzy, my płyniemy na spotkanie przygodzie!

 

Następnego dnia okazuje się, ze huragan wessał wszystkie chmury i zostawił nam nienaganny błękit! Mozemy popłynąć na rafę i rozkoszować się jej bogatym zyciem wewnętrznym..

 

 

 

 

Mówią o nas

 • Jestem bardzo zadowolona, że uczestniczyłam w tym kursie. Był on prowadzony w sposób bardzo interesujący, z podaniem przykładów z życia, które bardzo pomogły w przyswojeniu wiedzy i uświadomieniu zakresu naszych obowiązków oraz...Hanna Czarnacka
 • Szkolenie przebiegało sprawnie, w miłej atmosferze. Treści podawane w sposób przystępny były zawsze poparte konkretnymi przykładami z życia. Prowadzący wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem dotyczącym tematu. Starał się za...Beata Rasińska

Nasze atuty

 • Ponad400

  Zorganizowanych wyjazdów

 • 10latna rynku

  Podróżujemy z Wami nieprzerwanie od 2006r.

 • Gwarancja jakości

  Podróżujesz z pasją już od pierwszego dnia

 • 20

  20 wyspecjalizowanych przewodników